Monitor Asus VB191T

Asus VB191T to dziewiętnastocalowy monitor o nominalnej rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli. Posiada on matrycę TN i rodzaj wyświetlania CCFL. Dużym atutem tego monitora jest to, że ma wbudowane głośniki, dzięki czemu użytkownik nie musi dokupować osobnego nagłośnienia. Ponadto producent przewidział w nim jedno wejście słuchawkowe. Jeżeli zatem komuś nie odpowiada słuchanie dźwięku za pomocą głośników, może skorzystać z tego portu.

Jeżeli chodzi o dokładniejsze informacje na temat matrycy tego monitora, to warto odnotować, że kontrast wynosi 2000:1, dzięki czemu odtwarzane materiały są jaśniejsze i bardziej ostre, a jasność wynosi 300 cd/m². Czas reakcji plamki to 5 ms, co gwarantuje brak zacięć. Kąty widzenia to 160 stopni w pionie i 170 st. w poziomie. Monitor wyświetla 16,7 mln kolorów.

Asus VB1B1T występuje w kolorze czarnym. Ma 413 mm szerokości oraz 405 mm wysokości. Waży nieco ponad cztery kilogramy. Monitor posiada cienką ramkę podtrzymującą panel LED, co pozwoliło na uzyskanie szerszych kątów widzenia.